Na známosť sa dáva

ŠARKANIÁDA

V pondelok 23.10.2017 sme v našej evanjelickej materskej škole mali stretnutie so starými rodičmi. Pre chorobnosť nás bolo málo, ale o to srdečnejšie sme ich potešili spevom, básničkami a tancami. Deti s radosťou pripravili aj malé občerstvenie a na koniec boli tvorivé dielne s názvom Šarkaniáda.  Všetci spoločne tvorili, kreslili, strihali, lepili, aby šarkany boli veselé a pestré. Veríme, že sme potešili srdiečka  rodičov, ale najmä starých rodičov.  FOTKY

NÁŠ PRVÝ ŠKOLSKÝ TÝŽDEŇ
Všetci sme s napätím očakávali deň, kedy začneme nový školský rok. Mali sme obavy, pretože sme dočasne v náhradných priestoroch ŠKD a s náhradným vybavením.  Ale naša vízia bola pripraviť deťom prostredie zodpovedajúce na prevádzku MŠ. Chceme úprimne poďakovať našim rodičom, že pochopili danú situáciu. Odmenou sú šťastné úsmevy detí, rozžiarené očká a spokojnosť detí aj rodičov. 
Viac foto tu

 

ÚHRADA STRAVNÉHO ZA SEPTEMBER
Pani vedúca jedálne oznamuje, že v dňoch 30.8. a 31.8. 2017 v čase od 8,00 do 12,00 hodiny bude vyberať stravné za mesiac september. Aby dieťa malo zabezpečenú stravu hneď od prvého dňa, je nutné prísť osobne vyplatiť stravné  do jedálne základnej školy. Na mieste dostanete ostatné pokyny týkajúce sa stravovania a platenia. Kontakt na vedúcu jedálne pani Špankovú je: 044/5514120. 

NEZABUDNITE PRINIESŤ V PRVÝ DEŇ
– Papučky, nie kroksy
– Pyžamko
– Náhradné oblečenie do skrinky/ v prípade zašpinenia, obliatia…./
– Zubnú kefku, pastu a pohárik
Na začiatok treba priniesť  tiež malú plyšovú hračku do postieľky

ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKU
Školský rok 2017/2018 začíname 4. septembra. Z dôvodu neukončenej rekonštrukcie priestorov Evanjelickej materskej školy začneme školský rok v náhradných priestoroch Školského klubu detí.

Kontakt:

Evanjelická materská škola Magdalénka
Komenského 3938
031 01 Liptovský Mikuláš
Telefón: 0901 717 041 (+421 901 717 041)
Email: magdalenka()ecavlos.sk

Linky:

Evanjelická spojená škola
https://esslm.sk
ECAV – Liptovsko-oravský seniorát
www.ecavlos.sk
ECAV – Liptovský Mikuláš
www.ecavlm.sk